Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Reklamacje

Reklamacje

Sportylion Sp. z o.o. (jako właściciel sklepu Sportylion.pl) z siedzibą w Katowicach woj. śląskie, ul. Uniwersytecka 13; wpisana do KRS pod nr 0000620812, Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy, kapitał zakładowy spółki 100.000,00 PLN opłacony w całości, NIP 9542765991, Regon 364582721 odpowiada wobec Klienta, w tym również Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady na zasadach określonych w art. 556 – 576 Kodeksu cywilnego.

 

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie należy kierować na adres:

  • Sportylion Sp. z o.o., ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Pozostałe dane kontaktowe w sprawach reklamacji:

  • e-mail: reklamacje@sportylion.pl
  • Telefon: +48 601 281 001

 


 

Formularz reklamacji towaru - Pobierz

  • Celem rozpatrzenia reklamacji Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar, jeżeli jest to możliwe dołączając do niego dowód zakupu. Towar należy dostarczyć lub przesłać na wskazany powyżej adres.
  • Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.
  • W przypadku braków w reklamacji Sprzedawca wezwie Klienta do jej uzupełnienia w niezbędnym zakresie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni, od daty otrzymania wezwania przez Klienta. Sprzedawca zwraca Klientowi koszty przesyłki.

 


.

Uwaga: Sportylion.pl nie jest producentem Towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach, oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

 

Obsługa Sklepu

Sportylion.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl